3 Basit Hile İle Küçük Gözleri Büyütün

3 Basit Hile İle Küçük Gözleri Büyütün
3 Basit Hile İle Küçük Gözleri Büyütün admin
Advert

Eğer gözleriniz küçükse ve yüz özelliğinize uygun nasıl bir makyaj yapacağınızı bilmiyorsanız o halde önerilerimizi dikkate almanızda fayda var. 3 basit öneri ile gözlerinize uygun makyajı yaparak, küçük gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Eğer göz kalemi kullanmayı seviyor ancak gözlerinizi daha da küçük gösterdiğinden şikayet ediyorsanız o halde renk seçiminiz ten rengi; nude tonlarda yapabilirsiniz. Unutmayın, gözlerinizi vurgulamak için siyah ya da koyu renkli bir göz kalemine ihtiyacınız yok.

Gözleriniz küçük diye yaptığınız hatların net olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çektiğiniz kalemi  alt kirpiklerinizin köşe kısımlarından dağıtarak göz yapınıza uygun görünümü elde edebilirsiniz.

Göz makyajınız için likit kalemler kullanıyorsanız, gözleriniz olduğundan daha küçük görünecektir. Bu yüzden dağıtılmış kalemler ya da kalem formunda çekilmiş yumuşak farları tercih edebilirsiniz. Yumuşak bir görünüm için favori kahverengi farınızı eğimli bir eyeliner fırçasıyla uygulayabilirsiniz.

göz makyajı makyaj
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin