Tırnaklar Hiç Olmadığı Kadar Uzun !

Güzelliğiyle olduğu kadar etkileyici tarzıyla da dikkat çekmek isteyenler, iddiasını tırnaklarında gösteriyor. Kıyafet kombinlerine renk ve cesaret katan uzun tırnaklar, bu sezonun önde gelen trendlerinden oluyor.

Tırnaklar Hiç Olmadığı Kadar Uzun !
Tırnaklar Hiç Olmadığı Kadar Uzun ! admin
Advert

Artık kimse belli şekillerde tırnaklarla yetinmek istemiyor. Tırnaklar uzuyor, şekilleri değişiyor! Tüm dünyayı kasıp kavuran uzun ve renkli tırnaklar, podyumlardan sokaklara her yerde bizimle…

Kısa ve nude tırnakların yerini uzun tırnakların aldığını belirten WIB by Suna Dumankaya’nın Kurucusu Hacer Sağır, uzun tırnakların her geçen gün daha fazla kişinin tercihi olduğunu aktarıyor. Nail art çılgınlığının ardından gelişen uzun ve renkli tırnaklar, hiç olmadığı kadar ön plana çıkıyor. Geçmiş yıllarda tırnak yeme problemi ya da hatalı manikür yüzünden hasar gören tırnakları uzatmak için tercih edilen protez tırnaklar, günümüzde modaya yön veriyor.

Protez tırnakların bir saat gibi kısa bir sürede yapıldığını da aktaran WIB by Suna Dumankaya’nın Kurucusu Hacer Sağır: “Uzun tırnak trendiyle birlikte tırnak protezine olan ilgi arttı. Kişiler özellikle son dönemde dünya starların da tercihinin olan uzun ve oval tırnaklara sahip olmak istiyorlar. Yaz aylarında daha renkli ojeler kişilerin beğenisini kazanırken, bahar ile birlikte nude ve taupe tonlarındaki ojeler protez tırnaklar için tercih edilecektir” dedi.


 

protez tırnak nail art Hacer Sağır
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin