Pozitif Enerji Varsa Güzellik De Var…

2012 Türkiye Güzeli Açalya Samyeli Danoğlu sporun hayatındaki yerinden bahsederken ruh ve beden güzelliği için pozitif enerjinin önemini vurguladı...

Pozitif Enerji Varsa Güzellik De Var…
Pozitif Enerji Varsa Güzellik De Var… admin
Advert

Sizin için güzellik nedir?

Güzellik birçok kriterin bütünüdür ve bence güzel ahlak bunların en önemlisidir.

Ruh ve beden güzelliği için sırlarınız, olmazsa olmazlarınız nelerdir? 

Mutlu ve sağlıklı olmak. Ancak sağlıklı bir bedene ve pozitif enerjiye sahip olan bir kadının aurası etrafındakileri etkileyebilir.

Ruh güzelliği denince aklınıza neler geliyor?

Ruh güzelliği denildiğinde benim aklıma davranış ve ahlak geliyor. Bir kadını güzel yapan en önemli şey, etrafındakilere davranış biçimidir, ahlakıdır. 

Cilt sağlığınız için hangi markaların hangi ürünlerini kullanıyorsunuz?

Özellikle tercih ettiğim bir marka yok. Cilt sağlığı icin en önemli şey spor, tabii ki bol su içmek ve sağlıklı beslenmek. Türk kahvesinin telvesiyle peeling de cildimi ışıl ışıl yapıyor. Davet ve düğün dışında hiç makyaj yapmıyorum bu şekilde cildim nefes alıyor. 

Saçlarınız için hangi markaların hangi ürünlerini kullanıyorsunuz?

Saçlarımın sağlığı için kuaförüm belli aralıklarla keratin maskesiyle saçlarımı besliyor. Bunun dışında kendim haftada bir gün geceleri badem yağı sürüyorum ve ertesi sabah yıkıyorum. Bu şekilde saçlarıma sürekli fön çektirdiğim için yıpranmayı minimuma indiriyorum.

Sporun hayatınızdaki yeri nedir?

Haftanın 5 günü spor yapıyorum. Düzenli spor yapanların günlük hayatında çok daha pozitif ve enerjilerinin çok daha yüksek olduğunu düşünüyorum. Düzenli sporun cilde verdigi ışıltıyı hiçbir krem veya ürün vermiyor. Bu yüzden kimyasal ürünlerle cildinizi anlık güzelleştireceğiniz spor yapın, uzun vadeli genç ve güzel kalın.  

Kişisel gelişim ile ilgileniyor musunuz? Bu konu hakkında okuduğunuz kitaplar ya da katıldığınız programlar var mı?

Kişisel gelişimle ilgili zaman zaman kitaplar alıyorum ve okuyorum. Bu konuda çok severek takip ettiğim Zeynep Selvili’nin çok güzel yazıları ve kitap önerileri oluyor. Herkese tavsiye ederim. 

Türkiye’de ve dünyada en güzel bulduğunuz isimler…

Gisele Bündchen her anlamda en çok beğendiğim kadındır. Yaşam tarzıyla, spor aşkıyla, zerafetiyle, sadeliğiyle, aile yaşantısıyla örnek aldığım ve hayran olduğum biri. 

 

pozitif enerji güzellik Açalya Samyeli Danoğlu
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin