Belçika Güzeli Türk Filmine Transfer Oldu

Türkiye'de "Muhteşem Yüzyıl", "Güllerin Savaşı" gibi dizilerden tanıdığımız başarılı oyuncu "Kervan 1915" filmi için kamera karşısına geçerek güzeller güzeli Ermeni kızı Süzan'a hayat verdi. Daha önce Belçika güzeli de seçilen ünlü oyuncu canlandırdığı Süzan karakteri için şunları söyledi;

Belçika Güzeli Türk Filmine Transfer Oldu
Belçika Güzeli Türk Filmine Transfer Oldu admin
Advert

"Belçika'da doğup büyüdüğüm için 1915 olaylarını çok fazla bilmiyordum. Bu filmle birlikte bambaşka bir tarih öğrendim. Gerçekten çok zor şartlarda çalıştığımız büyük emekler verilen bir setti. Kostümlerle ve koca bir ekiple birlikte 7 şehir gezdik. Oyunculuk kariyerimin en zor setiydi. Çok büyük emek verdik. Çok özel bir yönetmenle çalıştık. Oldukça özel ve hassas bir konu gerçekten. Bir Ermeni kızını canlandırmak da benim için çok hassas ve aynı zamanda da özeldi. Filmde Ermenice de konuştum ve Ermenice kelimeler öğrendim. Teklif geldiğinde hiç düşünmeden kabul ettiğim bir proje oldu. Böylesine hassas bir projede bana güvendiği için de İsmail Güneş'e çok teşekkür ediyorum."

Senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini İsmail Güneş'in üstlendiği Murat Han, Ayşe Akın, İbrahim Kendirci, İpek Tuzcuoğlu ve Meriç Başaran'ın rol aldığı "Kervan 1915" filmi 6 Ekim'de vizyona girdi.

kervan 1915
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin