Burcu Biricik Braun’un Yeni Yüzü

Braun, güzellik aksesuarları serisinin yeni yüzü Burcu Biricik oldu. Biricik, epilator serisi ve kadın portföyündeki diğer güzellik ürünleri için Braun'la çalışacak. Lansman etkinliğinde Braun Türkiye Marka Operasyonları Müdür Yardımcısı Mert Babayiğit bu ortaklık için "Burcu Biricik'le çalışacağımız için çok heyecanlıyız, çünkü marka karakterimize mükemmel şekilde kişilik vereceğine inanıyoruz - cesur, sofistike, feminen ve enerjik" yorumunu yaptı.

Burcu Biricik Braun’un Yeni Yüzü
Burcu Biricik Braun’un Yeni Yüzü admin
Advert

Burcu Biricik Braun'la olan kişisel bağlantısını şu sözlerle dile getirdi "Güzellik rutinimi mükemmel hale getirmek için bir çözüm ararken Braun'la karşılaştım ve tüm ihtiyaçlarımı aynı anda karşılayan kullanımı kolay bir ürün buldum. O zamandan beri kusursuz görünmek için Braun'a güveniyorum."

Etkinlik sırasında Braun'un evde-güzellik serisine yaptığı en yeni ilaveler tanıtıldı - Braun FaceSpa ve Braun Silk-épil 9 Skin Spa. Yeni Cilt Canlandırıcı pedi sayesinde, yeni Braun FaceSpa daha genç görünümlü bir cilt için nazikçe masaj ve peeling yapar ve pürüzsüz ve parlak bir cilt için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Yeni Derin Masaj Vücut Pedi sayesinde, yeni Braun Silk-épil 9 SkinSpa salonlarda sunulan güzelliğe evde sahip olmak için nihai güzellik çözümü haline geliyor. Braun Silk-épil 9 SkinSpa vücudunuzun hatlarına uyum sağlar ve pürüzsüz bir cilt sağlamak için kan dolaşımını destekliyor.
 

burcu biricik braun
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin