Kıko Mılano, Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor

2017 yılında güzellik sektöründe 20. yılını kutlayan KIKO Milano, Türkiye'deki on birinci, İstanbul'daki yedinci mağazasını Hilltown Alışveriş Merkezi'nde açtı.

Kıko Mılano, Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor
Kıko Mılano, Türkiye'de Büyümeye Devam Ediyor admin
Advert

Geniş renk yelpazesi ve yenilikçi yaklaşımı ile kadınların kalbini fetheden İtalyan kozmetik markası KIKO Milano; İstanbul Capacity, İstinyePark, Tepe Nautilus, Forum İstanbul, Ataşehir Watergarden, Buyaka, Bursa Zafer Plaza, Ankara Kentpark AVM, İzmir Optimum AVM ve Eskişehir Espark Alışveriş Merkezi'nin ardından Türkiye'deki on birinci mağazasını 27 Ekim Cuma günü İstanbul'da Hilltown Alışveriş Merkezi'nde açtı.

Moda ve tasarımın kalbinin attığı Milano'nun heyecan verici stilini ve günün yükselen trendlerini tüm kadınlar için erişilebilir hale getiren KIKO Milano, yeni mağazasında, markanın birbirinden renkli kozmetik ve cilt bakımı ürünlerinin yanı sıra dönemsel olarak sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyonlarını da stil sahibi kadınlarla buluşturacak.

Bu yıl, farklı çalışmalarla tüm dünyada, 20. yılını kutlayan KIKO Milano'nun Türkiye Ülke Direktörü Deniz Karadağ"İstanbul Küçükyalı'da hayata geçirilen ve farklı bir alışveriş deneyimi sunan Hilltown AVM projesinde yer almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. KIKO Milano olarak, Türkiye'de yaklaşık bir buçuk yıl içerisinde 11 mağazaya ulaştık. 2018 yılı için de çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki yıl, yeni lokasyonlarda makyaj tutkunları ile buluşurken, var olduğumuz şehirlerde de güçleneceğiz." dedi.

kiko milano
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin