Güzelliğin Dijital Dönüşümü

L'Oréal Dijital Dönüşüm Direktörü Jean-François Mignot, Brand Week İstanbul'a damgasını vurdu. Mignot, Beşincisi 6-10 Kasım tarihleri arasında "Legends" temasıyla düzenlenen Brand Week'in ilk gününde Dijital Dönüşüm Perspektifleri başlığı altında teknolojinin insanlar arasında ilişki kurulmasını sağlayarak yarattığı değere, duygusal zekanın önemine değişen hayatlar ve tutkular çerçevesinde değindi.

Güzelliğin Dijital Dönüşümü
Güzelliğin Dijital Dönüşümü admin
Advert

Farklı sektörlerden dünyanın en yaratıcı isimlerini buluşturan Brand Week Istanbul 2017, dijital alanındaki projeleriyle öne çıkan ve kozmetik sektöründe lider olan L'Oréal'in Dijital Dönüşüm Direktörü Jean-François Mignot'u ağırladı.

Mignot, Brandweek için Türkiye'ye gelerek 7 Kasım'daki Marketing Day kapsamında "When Digital Meets Beauty" başlıklı güzelliğin dijitalleşmesi üzerine ilham verici bir konuşma gerçekleştirdi. L'Oréal Dijital Dönüşüm Direktörü Jean-François konuşmasında; "Teknoloji sadece bir araç, önemli olan teknolojinin insanlar arasında ilişki kurulmasında yarattığı değer. L'Oréal,1909 yılından bu yana bir ürünü satmaktan çok, kişilerin kendini daha iyi, daha mutlu hissetmesi için çalışıyor. Amacımız güzelliği herkese sunmak. Dijital dünyanın gelişimi ile tüketicilerin hayatları ve tutkuları arasındaki bağı yeniden düşünmeye başladık. Bu nedenle güzellik sektöründe teknolojinin insana dokunduğu her alanı; e-ticaret, veri toplama, öngörücü veri segmentasyonu, e-posta, CRM, gibi teknolojik uygulamaları çok önemsiyoruz" dedi.

Jean-François Mignot

Jean-François Mignot, hızla değişen kozmetik sektöründe L'Oréal'in dünya çapında pazarlama kültürünü reforme eden ve dijital devrimle müşteri odaklı strateji izleyen vizyoner bir yönetici olarak tanınıyor. Mignot, L'Oréal'de dijital ve pazarlama ekipleriyle birlikte çalışarak geleneksel yaklaşımları yeniden sorguluyor, yazılım yarışmaları aracılığıyla yeni ufukların oluşmasına katkıda bulunuyor.
 


 

dijital güzellik loreal
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin