Karakterin sırrı kaşlarda gizli

Gözlerin kalbin aynası olduğuna inanıyorsanız bir de bizi dinleyin

Karakterin sırrı kaşlarda gizli
Karakterin sırrı kaşlarda gizli admin
Advert

Karakterin sırrı kaşlarda gizli

 

Gözlerin kalbin aynası olduğuna inanıyorsanız bir de bizi dinleyin. Hiç çerçevesiz ayna görünüz mü? Gözlerinizi ve yüz şeklinizin en belirgin işaretleri olan kaşlar, aynı zamanda karakter özelliklerinizi de ele veriyor.

 

Tipik kaş

Arasında ortalama bir boşluk bulunan kaşlara sahip kişiler genellikle geleneklerine bağlı ve dürüsttür. Olayları dramatize etmezler ve diğer insanların birlikte vakit geçirmekten keyif aldığı insanlar kategorisine girerler.

Uzun kaş

Strese dayanıklılıkları ile ön plana çıkarlar. Sosyal ilişkileri oldukça kuvvetlidir. Bitmek tükenmez enerji ve çok geniş ilgi alnaları ile sizi hayal edilemeyecek dünyalara taşırlar. Problemlerini tek başlarına çözen bu insanlar, başkalarından nadren yardım ister.

Kısa kaş
Detaycı insanların dünyasına adım attınız. şikayet dinlemekten hiç haz etmezler. Hayatın zorlukları ile mücadelede ara ara zorluklar yaşarlar. Fakat kesin bir şey bilirler yollar yürümekle aşınmaz.

Kalın kaşlar 
İçten dayanıklı, dıştan ise tam anlamı ile güven veren insanlardır. Anlaşmazlıklarla kolayca başa çıkan bu insanlar iyi bir dert dinleyicidir. Bir de azimlidir kalın kaş insanı, kafasına koyduğunda karşısına kimse çıkamaz. Tam bir "özgür ruh" profiliniz var ve hayatı dolu dolu yaşarsınız.

İnce kaş

Hadi itiraf edin, çok hassas bir kişiliğiniz var. Anlaşmazlıklardan ustaca hamlelerle uzaklaşırsınız. Çatışma sizin dünyanızdan bir kelime değil. Olağanüstü dinleyici ve merhametli yüreğiniz var.

Kavisli kaş

İlişki kuracağı insanları titizlikle seçer. Çevreye duyarlısınız ama seçkin duruşunuz sizi farklı algılanmaya sevk edebilir. İlk tanıştığınız insanlar size egoist ve kibirli diyebilir. Siz yine de dert etmeyin, sizi tanımamış ve güveninizi kazanmamış birisine her şeyinizi anlatamazsınız. 


Düşük kaş

Düşük kaşlı insanı bulunca gidip hemen sarılın. Kayıtsız şartsız güvenebileceğiniz bu kişiler dost canlısıdır. Hayranlık uyandırıcı kşilik yapıları vardır ve uzun veli sağlam ilişkilerin sırrı da bu insanlardadır.

Üçgen kaş

Hareketli bir kişiliğiniz var ve olayları hızlı şekilde analiz eder, çabucak aksiyon alırsınız. Anlık kararlar alırken bazen sıkıntıyı da düşersiniz ama bunun avantajları da vardır. İnsanlar sizin yanınızda bunalmaz ve unutmayın "erken kalkan, erken yol alır" Siz insanlara ilham veren doğuştan bir lidersiniz ve sorumluluk almaktan asla çekinmezsiniz.

Yuvarlak kaş

Kibarlık, asalet ve inceliğin ruh bulduğu kaş tipidir. Problemlerine ilgisiz kalmaz ve yardıma ihtiyacı olanlara el uzatmaya her daim hazırsınız.

Düz kaş

Belirgin kıvrımlara sahip olmayan kaşlar analitik zekaya ve rasyonel düşünceye yatkınlığı belirtir. "İki düşün, bir konuş." sözü sizin hayata karşı bakış açınızı açıklayan en iyi sözdür. Yine de diğer insanların seslendirmekten çekindiği rahatsız edici gerçekleri söylemekten korkmazsınız. 

Köşeli kaş

Ne kadar dik açılı kaş yapısı o kadar duygulu ve tutkulu bir insan. Sürpriz etkilerinin farkında mısın? Herkes farklı bir etki alıyor senden. Şeytan tüyü falan mı acaba? Hayattan ne istediğini biliyorsun ve her zaman başarıya giden yolun anahtarı sendedir.

Seyrek kaş

Pek sık denk gelmeseniz de, açık renk ve seyrek kaşların şekli kolay kolay belirlenemez ve kendine güvensizliğin bir belirtisidir. İnsanlarla ilişki kurarken bir düşünüp on adım atarlar. Ama sadkat konusunda kimse eline su dökemez.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin