Vücüt tipinize uygun bikini ve mayoyu nasıl seçersiniz?

Chikirina’nın kurucularının verdiği tüyolar

Vücüt tipinize uygun bikini ve mayoyu nasıl seçersiniz?
Vücüt tipinize uygun bikini ve mayoyu nasıl seçersiniz? admin
Advert

Kadınların yaz aylarında vücut tiplerine göre bikini seçme ve spor ürünleri satın alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğinin tüyolarını veren Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu, alınacak ürünlerin yapılacak aktivitelere göre tasarlanmış olmasına özen gösterilmeli, olduğunu dile getiriyorlar. Chikirina’nın kurucularının verdiği tüyolar şu şekilde;

• Dengeli bir görüntü için küçük göğüslü kadınlara uzun üçgenler veya büstiyerler tavsiye ediyoruz.

• Geniş kalçalı kadınlara da bilinenin aksine küçük kesimli modeller tavsiye ediyoruz; çünkü parça büyüdükçe proporsiyon algısı da büyüyor.

• Mayo ise her bedene uyum sağlar. Sadece iri göğüslü kadınların askı kalınlıklarına özen göstermeleri gerekiyor.

Türk – Amerikan Markası

Kadınlara sahip oldukları beden ile mutlu, sağlıklı ve özgüvenli bireyler olmaları için ilham veren Chikirina, kadınlara günlük hayatlarında destek olacak hem akıllı ve fonksiyonel, hem de 'havalı' kıyafet ve aksesuarlar sunuyor.

Aynı anda birçok şeyi yapmaktan hoşlanan kadınlar için yaratılmış olan Chikirina, günlük yaşamda esneklik, dayanıklılık ve dengenin gerekliliğine inanıyor ve kendini uyumu hissetmek isteyenlere spor giyim modasının ve sağlıklı yaşamın tatlı deneyimlerini yaşatıyor.

Bir Türk-Amerikan markası olarak, okyanus aşırı yaşayan iki kuzen, Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu tarafından hayata geçirilen "Chikirina" metropollerden, şehirli yaşamından ve bu yaşamla boğuşmayı bırakıp uyum sağlamayı seçmiş kadınların ilk tercihi oldu.


 

Tatil Mayo Deniz Chikirina
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cilt Düşmanı Bakışlar
Cilt Düşmanı Bakışlar
Gençleştiren 11 Besin
Gençleştiren 11 Besin